Gazelle Stadsfiets

Gazelle Paris C7+ HMB 7 versnellingen met V-brake (en cantilever) met hydraulische bediening


ACTIEFIETS!
€ 2.599,- € 1.799,-



Zoek je een stevige, kwalitatieve fiets zonder overbodige poespas? Dan is de Paris C7+ HMB dé fiets voor jou. Hij is ontworpen met een torsiestijf, stabiel frame met een lage en brede instap. Het frame is voorzien van een ingebouwde, middengeplaatste en energieke Bosch Active Line Plus motor (50 Nm). Op- en afstappen is eenvoudig, je fietst comfortabel en je hebt de beschikking over diverse hoogwaardige componenten. Iedereen kan de kwaliteit ervaren waar Gazelle om bekendstaat.met 500Wh accu


€ 2.599,-
€ 1.799,-



Terug




Deel het met uw vrienden!

Framemaat



De berekening is indicatief. Wilt u er zeker van zijn dat de framemaat bij u past kom dan even naar onze winkel om de juiste framemaat te berekenen.



Fietsverzekering:

Bij ENRA verzekert u deze fiets al vanaf € 172,- bij een fiets met ART-goedgekeurd slot (verplicht) voor 3 jaar.

ENRA Verzekeringen


PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.


Andere maten


Andere kleuren

Andere uitvoeringen

Onze fietsmerken

Alpina
Azor
Bakfiets.nl
Basil
Bike Fun
Bulls
Croozer
Gazelle
Kalkhoff
KTM
Neptunus
Onderwater
Pegasus
Riese & Müller
Thule
Urban Arrow
Woom